NIS TREE -  uživatelská příručka
 
V sekci parametry se definují parametry, které souvisí s provozem a definicí komunikačních parametrů analyzátoru.
 
 
30 - Datum
Slouží pro nastavení data, ze kterého analyzátor zpracovává požadavky. Při změně data je nutné provésts restart komunikace. U analyzátorů používajících čárový kód nemusí být tato definice nutná. Případ od případu je praxe různá.
 
31 - Přesun od čísla vzorku
Odpovědí "Ano" na otázku "Provádět přesun od čísla vzorku" si definujeme, že při přesunu výsledků zachycených z analyzátoru bude možné zadat číslo vzorku, od kterého bude přesun prováděn.
 
30 - Zprac. čárového kódu analyzátorem
Odpovědí "Ano" na otázku "Má analyzátor implementováno zpracování čárového kódu" si definujeme, že komunikace bude běžet jako komunikace přes čárové kódy. Případ od případu je praxe různá.
 
31 - Označení analyzátoru
Ve zvláštních případech je třeba specificky definovat identitu analyzátoru pro potřeby komunikace LIS a anlyzátoru. Zde je méžné definovat identitu analyzátoru.
 
32 - RS-232
Tato volba umožňuje definici parametrů pro komunikaci s analyzátorem. Tato činnost je určena pouze pro vyškolené specialisty ze správy NIS/LIS nebo pracovníkům dodavatelské firmy.
Nikdy neměňte hodnoty, které jsou zde definovány!
 
 
33 Definice automatického přesunu dat do průvodek
Tato definice umožňuje automatický přesun výsledků došlých z analyzátoru do průvodek. Definice je organizována podle registrů.
 
 
Klávesou [Ent] měníte stav definice na Ano / Ne. Pro fungování přenosů musí správce NIS/LIS v systémovém sheduleru naplánovat úlohu, které přesuny dat provádí. Bez správného naplánování této úlohy automatické přesuny dat nemohou fungovat.
(C) Prosoft Kroměříž s.r.o.      e-mail: prosoft@prosoft.cz